Gruaja

Gruaja смотреть последние обновления за сегодня на .

Gruaja ma solli Shoqen tja shkundja

102897
97
2
00:09:07
15.07.2023

Gruaja ime solli shoqen e saj qe te rrinte tek ne ajo ishte dhe komshije e jona dhe u gezova qe ajo tashme kishte nje shoqe afer

Gruaja e kishte te ngushte por Nena e saj ja kalonte

31270
96
0
00:09:01
15.08.2023

Gruaja ime e kishte nje zyre shume te ngushte ku punonte tek Nena e saj dhe ishte shume e kenaqur me punen

Egzon Ibrahimi - Gruaja e lagjes

751154
3565
79
00:05:48
02.07.2021

Teksti dhe melodia: Fatmir Muja Orkestroi: Rrahman Kryeziu Skenari dhe regjia: FM Production Aktroi: Vjollca Baftiu Zylbeari Videorealizimi: Imagine Films Koordinator: Mallzim Zendeli Ndihmoi: Studio Resa ©℗ FM Production & FM Network Produced by Fatmir Muja ONIMA - 🤍 🤍 🤍 Në një lagje t’vjetër të një qyteti Ku për here të pare u tha shahadeti Në shtëpinë e saj një grua jetonte Po fqinjin e saj çdo ditë e mundonte Sa here pranë shtëpisë komshiu i binte ajo mbeturinat mbi kokë ia hidhte ndonjëherë në rrugë vendoste plehra se komshiu i saj s’kishte rrugë të tjera era e keqe në rrugë kundërmonte ajo dëfrehej kur fqinjin mundonte sa herë në lagje mëngjesi ka zbardhë këtë burrë të lagjes e ka pritë me ardhë ia hidhte mbi trup mbetjet e ushqimit Por burrit s’ia humbte fijen e durimit. Një ditë burri i lagjes t’njëjtës rrugë i ra Mbeturina n’rrugë, si çdo ditë nuk pa As n’trupin e tij atë ditë s’ra asgjë Pyeti për fqinjën, ç’ka ndodhur me të I thane se është sëmurë, ka mbetur e shtrirë Ai e vizitoi, tha: do t’bëhesh mirë S’do t’mungojnë ilaçet, s’do t’mungojë kujdesi Sëmundja do të ikën, do t’kthehet shëndeti Do t’ndihmojë që shpejt ta kalosh këtë gjendje Do t’kërkojmë ilaçin që shëron këtë dhembje Gruaja e turpëruar lotët s’po i mbante Para burrit të lagjes me dënesë po qante Para kësaj mëshire, çdo zemër do të çahej Edhe hana e plotë në qiell do të ndahej N’damarët e gruas gjaku sa nuk ngriu Të keqen me t’mirë kur ktheu komshiu Ilaç për sëmundjen u bë vetë prania Vendin e urrejtjes e zuri Dashnia Se sëmundjet e trupit me ilaç shërohen Por sëmundjet e shpirtit pranë teje largohen Fjalët e gruas dolën midis lotëve Ti je Lajmëtari – Mëshira e botëve Ajo po i fliste me zërin pendues Ti je Muhamedi – Kandili Ndriçues Ti je Muhamedi – ja Resul Allah Lute të Mëshirshmin t’ma falë këtë gjynah Kur zemra verbohet, sytë gabimisht shohin Njerëzit urrejnë gjërat që s'i njohin. 🤍 🤍 🤍

Artur Yzeiri - Gruaja taksixhiut

971900
4054
105
00:03:51
04.08.2012

Ekskluzivisht nga Super Star Records Facebook: 🤍

Gruaja nuk është rob, por është Zonjë ᴴᴰ┇Hoxhë Fadil Musliu

356845
2787
148
00:07:11
17.11.2014

Mbajeni veten të informuar: PD në Instagram: 🤍 PD në Facebook: 🤍 PD në Youtube: 🤍 PD në Twitter: 🤍 PD në TikTok:https: //🤍tiktok.com/🤍perkujtuesiditor -Vërejte: Videot tona jeni të lirë që t'i merrni dhe t'i shpërndani, por me kusht që nuk do t'i shkëpusni ndonjë pjesë apo të vendosni ndonjë firmë të vetme pa lejen tonë!

Indrit Mlika - Gruaja Kureshtare (Official Video HD)

243180
919
21
00:04:23
03.04.2014

Facebook: 🤍 Artist booking? booking🤍acromax.de Video by SWART

Gruaja taksixhiut

339380
1152
0
00:03:51
23.08.2015

Provided to YouTube by Acromax Media GmbH Gruaja taksixhiut · Artur Yzeiri Artur Yzeiri - Gruaja taksixhiut ℗ Acromax Media Auto-generated by YouTube.

Remzie Osmani - Gruaja e deshmorit

425568
2633
118
00:03:05
08.03.2021

iAM Artist: 🤍 Spotify: 🤍 Follow me online: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 YouTube: 🤍 Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 (℗) iAM Artist & Remzie Osmani (©). All Rights Reserved. #muzik #popullore #iamartist

Gruaja e xhaxhait ma tregoi zogun dhe me tha preke

47109
163
0
00:10:34
23.12.2022

Jam shume i lumtur per cdo sukses qe kemi arritur deri tani ka qene xhaxhai dhe gruaja e tij qe me keshillat e suksesit qe me kane dhene une kam arritur suksesin qe kam sot prandaj i falenderoj shume

Burri qe u ankua per gruan e tij befasohet nga ky realitet.

101803
2614
46
00:04:50
18.10.2021

Publisher: Four Media - 🤍 Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & Four Media Group GmbH. All Rights Reserved #FourMedia #ElvisNaçi

Si duhet të sillemi nëse gruaja nuk na bindet dhe nuk na dëgjon? - Dr. Imam Ahmed Kalaja

7192
163
00:04:50
09.10.2021

Faqja zyrtare e Imamit Ahmed Kalaja. facebook: 🤍 instagram: 🤍 website: 🤍

Gruaja dhe puna ne Islam! Shpjegimi i koncepteve

8873
388
6
00:01:39
07.07.2021

Publisher: Four Media - 🤍 Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & Four Media Group GmbH. All Rights Reserved #FourMedia #ElvisNaçi

Gruaja qe nuk i donte prinderit e burrit befasohet nga kjo e papritur! Merrni mesim nga kjo ngjarje

83838
1481
35
00:02:41
14.12.2021

Publisher: Four Media - 🤍 Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & Four Media Group GmbH. All Rights Reserved #FourMedia #ElvisNaçi

Gruaja qe VALLEZON 💃🤯 #shorts

517056
8776
1253
00:00:33
29.12.2022

Gruaja qe VALLEZON 💃🤯 ⚔️ Bonum SUBSCRIBE qe tani ▶️ 🤍 📷 Me ndiqni ne Instagram ▶️ 🤍 🎥 Me ndiqni ne TikTok ▶️ 🤍 📨 Business email: taulant.business🤍gmail.com 🙂 Ju lutem RESPEKTONI njeri tjetrin ne komente. Komentet qe permbajn: Ofendime, kercenime, bullizime, fjalor te keq, sharje, fyerje...etj, Mund te perfundojn me BAN te pergjithshem. Me respekt dhe dashuri Taulant Abazaj 💜

Gruaja mund të vrasë burrin. 'Romeo e Gjulieta', versioni shqiptar në Roskovec

40089
162
45
00:11:21
31.03.2023

Gruaja mund të vrasë burrin. 'Romeo e Gjulieta', versioni shqiptar në Roskovec 'Piranjat' është një show televiziv investigativ që transmetohet në Syri Televizion të premteve, në orën 20:45 dhe zgjat 120 minuta. Programi ka si bazë argëtimin dhe është i ndërtuar mbi një stil investigativ disi sarkastik. Ai prezantohet nga Florian Binaj dhe Cindy Marina ku temat kryesore që trajtohen në program kanë lidhje me aktualitetin. Temat dhe investigimet realizohen si reagim nga një ngjarje apo situate të caktuar, por edhe nga sinjalizimet e qytetarëve apo grupeve të interesit. Gjithashtu në këtë format ka intervista të stilit provokativ ku personalitet shndërrohen në 'viktima' dhe konsiderohen si pjesë argëtuese e formatit. 'Pranjat' realizojnë kamera të fshehta në ambiente të papërgatitura dhe për audiencën konsiderohet pjesa më argëtuese e këtij formati. Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #Piranjat #Roskovec

Gruaja e Martuar me beri te d erdhem 7 here sepse

8619
17
0
00:08:04
03.11.2022

Jam i Martuar dhe Gruan time e dua shume e dergoj ne cdo vend qe ajo kerkon dhe eshte e lumtur

Gruaja 20 vite më e re ikën,shoferit të autobusit i shëmbet bota kur dikush i thotë që e ka parë me…

215220
409
43
00:06:56
23.06.2023

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Denoncimi i radhës na vjen nga Kombinati.Bruno Mamali, tregon, se në 8 maj 2023 i ka humbur gruaja bashkë me djalin 2 vjec e gjysmë. Në këtë ditë, gruaja coi djalin në cerdhe e më pas shkoi te bashkëshorti, për të marrë dicka. Ky ishte dhe takimi i fundit burrë e grua. Gruaja kishte marrë djalin nga cerdhja e nuk ishte kthyer në shtëpi, duke lënë bashkëshortin dhe dy fëmijët e tjerë. Pas 48 orësh Bruno bëri kallzim në Komisariatin 6, por nuk ka asnjë informacion.61 vjecari punon shofer autobusi, ndërsa bashkëshortja Polikseni, 40 vjecare, është shtëpiake. Zonja ka patur depresion dhe ka ikur edhe herë të tjera nga shtëpia.Ne interesohemi te specialisti i zonës, por ai i thotë, Brunos ta gjejë vetë gruan dhe të njoftojë.Më pas lidhemi me shefin e Komisariatit numër 6, Vilson Bala, i cili premtoi ta gjejë gruan shumë shpejt.Dhe kështu ndodhi.Pas më shumë se një muaji që ishte zhdukur, komisariati numër 6 arriti të gjejë gruan me djalin e vogël. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"Gruaja që vrau burrin e saj se abuzoi me të bijën" | Real People

374194
2193
362
00:29:06
04.03.2023

"Real People" nga Flori Gjini është programi që sjell njeriun e vërtetë dhe të zakonshëm, por me historinë e jashtëzakonshme. Histori të treguara nga vetë ata, ku gjithkush gjen një copëz të realitetit që sfumohet, por që nuk humbet kurrë. Personazhe që rrëfejnë dhe që sjellin mesazhe të forta për shoqërinë. I gjejmë mes nesh, por harrojmë të flasim gjatë me ta. #realpeople #njerez #florigjini #euronewsalbania Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Gruaja vdes pas lindjes në Berat! Familjarët denoncojnë gjinekologen

29617
140
43
00:35:13
19.09.2023

#goodmorningalbani #euronewsalbania Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Kloida Gjuzi. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00 Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Gruaja nga Dragashi që akuzohet se mbyti kunatën-Vëllai i viktimës dëshmon: Bukë i jepte sa me mbajt

24614
52
25
00:03:55
20.09.2023

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 Ⓒ 2023 Nacionale.com

"1 Herë Mat"/Prekëse: Gruaja me kancer zbulon burrin e saj duke e tradhtuar me... - E Diell

503819
3593
00:23:43
04.06.2023

"1 herë MAT" - Episodi 2 Autorë & Moderatorë: Ervin Kurti, Shkënda Lili Realizimi: "Çak Image" Një zonjë e cila vuan nga sëmundja e kancerit kërkon të përballet LIVE me burrin dhe të dashurën e tij sepse dyshon që ai ka thyer betimin se nuk e takon më atë. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Gruaja e mirë e bën burrin të lumtur - SHKËPUTJE - Dr. Shefqet Krasniqi

19085
00:04:57
22.12.2022

Abonohu në kanalin zyrtar këtu ➥ 🤍 © Dr. Shefqet Krasniqi - Te gjitha te drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved! Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të stafit përgjegjës. 🤍

GRUAJA E KEQE DHE E PABINDUR !

1046
13
0
00:02:03
18.09.2022

🤍naimhoxha6911 Të gjitha të drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved!

Me fytyrën të mbuluar, mbërrin në GJKKO gruaja e videos seksuale në zyrën e Gjicit

1175
5
3
00:00:27
26.06.2023

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Burri dhe gruaja ziheshin shume, ishin drejt divorcit! Ky veprim i burrit shpetoi martesen

7509
220
6
00:05:19
24.11.2022

Publisher: Four Media - 🤍 Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & Four Media Group GmbH. All Rights Reserved #FourMedia #ElvisNaçi

Ekskluzive: Erzina gruaja e MC Kreshës rrëfehet, si nisi dashuria? - 25 pyetje

108017
535
44
00:15:44
05.02.2023

ONIMA - 🤍 Ndiqni PRIVE: Web: 🤍 FB: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram:🤍

Gruaja e dajes me tha ma nxirr tani k arin se dua te

54188
255
0
00:10:05
05.09.2022

Edhe une vendosa tju tregoj kete historine time te suksesit motiyivuese per ju qe sa me shume te motivoheni dhe te arrini sukses edhe ju si une dhe gruaja e dajes tim te cilen e falenderoj per keshillat qe me ka dhene per te arritur suksesin qe kam sot

GRUAJA E RRËMBYER NË HAXH

267720
2253
194
00:20:41
21.01.2021

Sa është dhimbja nëse dikuj i rrëmbehet (kidnapohet) gruaja në një vend të huaj? çfar shpirti duhet të ketë ky rrëmbyes? Si mendoni nëse kjo ndodh në Mekke, gjatë kryerjes së haxhit? Degjoni këtë histori reale.

Sa ditë lehoni duhet të mbajë gruaja kur lind?

1199
44
00:01:00
02.11.2022

Faqja zyrtare e Imamit Ahmed Kalaja. facebook: 🤍 instagram: 🤍 website: 🤍

Rrëfimi drithërues i burrit nga Kosova, tregon si i vdiq gruaja nga pakujdesia e mjekëve në Shqipëri

81064
296
74
00:15:35
11.09.2023

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 #atv #adelinahasani ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow ATV on Facebook: 🤍 Follow ATV on Instagram: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Gruaja përzë nga shtëpia burrin me të meta fizike dhe djalin,lutet në gjunë pasi përfundoi në rrugë!

4821
38
3
00:09:51
21.09.2023

Kur Ethan humbi dorën pas një aksidenti në vendin e punës, ai humbi edhe punën njëkohësisht. Gruaja e tij, duke nënvlerësuar sesi do ta testonte fati, e nxori jashtë shtëpisë bashkkë me djaline tyre të vogël. Dy vjet më vonë, ajo e gjeti veten duke u lutur për shëndetin e tij. Subscribe kanalin tonë për më shumë video si kjo: shorturl.at/lqxKM DISCLAIMER: This Channel DOES NOT Promote or encourage Any illegal activities, All contents provided by This Channel is meant for EDUCATIONAL PURPOSES only. Material source: Canva, Pexels, Pixabay, google Contact us for any copyright issues at: shqiptrend🤍gmail.com Materials are used for ilustration of the story, they may not represent the real people from this story. Follow us: Facebbook: 🤍 Tiktok: Tiktok 🤍 . - Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, commenting, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statutes that might otherwise be infringing. Non-profit, educational, or personal use tips the balance in favor of fair use. Reference: 🤍 🤍lechronicconditions... Section 107 of the Copyright Act 1976: 🤍 🤍 1)This video has no negative impact on the original works (It would actually be positive for them). 2)This video is also for teaching purposes. 3)It is not transformative in nature.

“Mrekullia” e Ekuadorit - Ngjallet në arkivol gruaja e vdekur - 13.06.2023 - Klan Kosova

1694
4
0
00:01:25
13.06.2023

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Gruaja në Pejë merr sasi të tepruar ilaçesh pas konfliktit me burrin

5680
25
1
00:01:44
26.07.2023

#5minuta #shqip #lajme Mos harroni t'i bëni SUBSCRIBE kanalit 5 minuta shqip! Youtube: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Tiktok: 🤍 If any copyright issues please contact: 5minutashqip🤍gmail.com Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Pejë, ku një grua ka përfunduar në spital për shkak të mbidozës nga barnat. Burimet kanë bërë me dije se nëna e 23-vjeçares ka denoncuar rastin në Polici, ku ka deklaruar se një natë më parë ka biseduar në telefon me vajzën e saj dhe e njëjta ka pohuar se ka disa mosmarrëveshje me bashkëshortin e saj. Viktimës i është dhënë ndihmë mjekësore dhe gjendja e saj është stabilizuar, ndërkohë që ka dhënë dëshminë e saj para organeve të hetuesisë. Bazuar në dëshminë e 23-vjeçares, bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj, duke i shkaktuar kështu lëndime të dukshme në trup. Si rezultat i denoncimit, i dyshuari është arrestuar dhe është shoqëruar në stacion policor ku është intervistuar lidhur me rastin. Pas përfundimit të procedurave policore, Prokurori i Shtetit ka nxjerrë aktvendim që të dyshuarit t’i caktohet masa e ndalimit policor dhe i njëjti do të hetohet nën dyshimet për kryerjen e veprës penale ‘Dhunë në familje’. tregime shqiptare perputhen sot perputhen prime live top channel perputhen 2021 seriali me fal shqip promo pamje me fal me fal e fundit episodi i fundit gezuar 2022 potpuri 2022 viti i ri 2022 me ler te flas Qka ka Shpija Perputhen tayna mozzik me fal meda don xhoni muzik qingji vogel stupcat pubg hitet kafeneja jone shiko kush luan music kida tik tok tallava big brother vip kosova live lajmet e fundit top channel tv klan klan kosova rtk surpriza familjare Kepi i tundimeve episodi fidan rita mos me braktis nkosove show robi plaket kur do vet big brother vip kosova couple rn shqipet me plis humbesi fiton enigma shqip rasim avdyli its my home it's my home valon maloku vala mala gezuar 2023 humor 2023 muzike 2023 mrbeast tregime popullore big brother vip albania 2 live chatgpt chat gpt piala dunia big brother vip albania live 2023 luiz ejlli kiara tito tregime popullore 2023 love island tv klan kepi i vipave lajmet e fundit lajmet sot noizy pellumb hajdari prive klan kosova shqipgaming

Gruaja po më mallkon çdo ditë - Dr. Shefqet Krasniqi

102730
00:06:41
02.07.2022

Abonohu në kanalin zyrtar këtu ➥ 🤍 © Dr. Shefqet Krasniqi - Te gjitha te drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved! Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të stafit përgjegjës. 🤍

Gruaja per burrin: Me ate te bej une dashuri? Obobobo...

150978
405
00:04:16
30.05.2021

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Nëse nëna e ka gabim dhe gruaja ka të drejtë, çfarë duhet të bëjë djali? - Dr. Imam Ahmed Kalaja

10860
264
00:01:49
19.01.2022

Faqja zyrtare e Imamit Ahmed Kalaja. facebook: 🤍 instagram: 🤍 website: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
gruaja USAR IVCAM WEBCAM CLOUD RAP 갓숙 upcloud cursed house 척추재활운동 한민용 영화결말포함리뷰 تلقائيا 호롱렌턴 как удалить почту Homenagem 第1話 Remove green screen in mobile horizon zero dawn пилозуб Coup 강요 advanced english phrases for daily use SnowRunner Mods